Продава 3-СТАЕН, град София, Бояна ID 80276361

450 000 €880 123.50 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ПИАНО НОБИЛЕ Мград София ул Леге 5, ет. 5
Посетена 1 пътиПубликувана в 14:53 на 05 Март 2026

Обща информация

Квадратура175 m2
Етаж3-ти
ГАЗДА

Допълнителна информация

Изключителен просторен апартамент разположен във една от нах-хубавите части на Бояна непосресдствено под гората в луксозна сграда състояща се само от 12 броя апартаменти с АКТ 16 от 2025 год , с безкомпромисни гледки във всички посоки към София и Витоша.

Сградата е с отлична локация на много куминукативно място , с нопосредствен достъп до бул. България и Околовръстен Път . Разположена е във вискота част на Бояна и от имота на 3 минути пеша се достига до гората и обходната горска пътека. В непосредствена близост има два ресторанта , супермаркет и всички изходи на София в посока Юг и Черноморието.

Площа на апартамента е 110 кв. метра с 50 кв. м. тераса с гледка към София или обща площ от 175 кв. м. Разположен е на 4 етаж от общо 5 и се състои се от две спални, две бани , изключително просторна дневна с кухня с изцяло френски прозорци гледащи към
безкомпромисна гледка към София с невъзможност за скриване и огромна тераса

Предлага се в степен на завършеност по БДС: PVC дограма от най-високия клас с троен стъклопакет Schuco; Дъблирана система за отопление на газ и окабеляване за климатици; Входна врата Solid, асансьор Orona Луксосни общи части на сградата с изградено видеонаблюдение: Без такси подръжка на сградата на принципа на етажна собственост. Допълнително към имота може да се закупи подземно паркомясто в подземен гараж. Сграда с Енергиен Клас А с най-високия стандарт на топлоизолационни системи.

Собствениците на апартаменти в сградата ценят спокойствието, природата,
архитектурния облик и подръжката на зелените площи.

Особености

Асансьор • С гараж • С паркинг • Видео наблюдение • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ПИАНО НОБИЛЕ Мград София ул Леге 5, ет. 5

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: