Продава 3-СТАЕН, град София, Дружба 1 ID 82176875

269 900 €527 878.52 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ, град София
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯград София кв. Лозенец, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7

Брокер

НиколайЛичен телефон: 0882 817 452
Посетена 6 пътиПубликувана в 16:22 на 19 Юни 2026

Обща информация

Квадратура125 m2
Етаж1-ви
ГАЗНЕ
ТEЦДА

Допълнителна информация

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 452 или 02 425 68 14 и цитирайте референтния номер на имота: Sfa 90735.

Отговорен брокер: Николай Попов

Без комисионна от купувача!

Отлична възможност за покупка на просторен тристаен апартамент, разположен в модерен жилищен комплекс с Акт 16 в квартал Дружба 1. Имотът съчетава качествено строителство, функционално разпределение и стратегическа локация, което го прави подходящ както за собствено ползване, така и за инвестиция.

Жилището е част от съвременен комплекс, проектиран като нов модел за устойчиво и функционално градско строителство. Комплексът обединява шест сгради със смесено предназначение, разположени в добре организирана среда с богато озеленяване, модерна инфраструктура и пространства за отдих и социални контакти.

Основни характеристики
Апартаментът е разположен на първи етаж и е с обща площ от 125. 63 кв. м. , от които:
Чиста жилищна площ 105. 97 кв. м.
Общи части 19. 66 кв. м.

Разпределението е изключително практично и съобразено с нуждите на съвременното семейство:
Просторна дневна с кухненски бокс и трапезарна зона;
Две самостоятелни спални;
Баня с тоалетна;
Отделна тоалетна или възможност за второ санитарно помещение;
Входно антре и коридор;
Балкон.

Жилището се предлага в степен на завършеност по БДС на шпакловка и замазка, което предоставя възможност новият собственик да реализира интериора изцяло според своите предпочитания и стил.

Модерен комплекс, създаден за качествен живот
Проектът е разработен с мисъл за комфорта на своите обитатели и предлага повече от жилище цялостна среда за живот, в която природата и модерната архитектура се допълват по естествен начин.

Вътрешните дворове са богато озеленени и оформени като паркова среда с алеи, места за отдих и пространства за социални активности. Комплексът създава усещане за спокойствие и сигурност, което рядко се среща в динамичната градска среда.

Сред неговите предимства са:
Пет завършени и въведени в експлоатация сгради;
Съвременна градска архитектура с модерна визия;
По-високи тавани от стандартните 2, 75 м;
Представителни общи части с внимание към всеки детайл;
Обширни зелени площи и паркова среда;
Отлично изградена инфраструктура;
Тиха и спокойна жилищна атмосфера;

Едно от най-силните предимства на имота е неговото местоположение. Комплексът се намира на няколко минути пеша от метростанция Дружба , което осигурява бърз и удобен достъп до централната градска . ..

Особености

Асансьор • Тухла

Страница на обявата

Агенция

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ, град София
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯград София кв. Лозенец, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7

Брокер

НиколайЛичен телефон: 0882 817 452

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: