Продава 2-СТАЕН, град Плевен, Сторгозия ID 82642926

58 000 €Не се начислява ДДС

Агенция

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ град Плевен Плевен ул.'Цар Борис III' 3 офис 5
Посетена 11 пътиПубликувана в 13:04 на 20 Август 2026

Обща информация

Квадратура62 m2
Етаж7-ми
ТEЦДА

Допълнителна информация

ПРОДАВА СЕ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ Ж. К. СТОРГОЗИЯ , ПЛЕВЕН
Център Естейт предлага за продажба двустаен апартамент с площ 62 кв. м, разположен на последен етаж в добре уредена и предпочитана част на ж. к. Сторгозия .

Жилището е просторно и светло и се състои от хол, спалня, отделна кухня, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е за ремонт, което дава възможност на бъдещия собственик да го преобрази и обзаведе изцяло според своя вкус и нужди.

Имотът е подходящ както за собствено жилище, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Районът е населен и добре уреден, с удобен достъп до големи търговски вериги, магазини, градски транспорт и всичко необходимо за ежедневието.

С площ от 62 кв. м и функционално разпределение, апартаментът предлага добра основа за създаването на комфортен дом след ремонт.

📍 ж. к. Сторгозия , гр. Плевен

🏢 Последен етаж

🔨 Състояние: за ремонт

За повече информация и организиране на оглед 0877762332

В партньорство с Кредит Център съдействаме на нашите клиенти да получат най-изгодните условия по ипотечни и потребителски кредити от 13 водещи банки напълно безплатно.

Особености

Асансьор • Контрол на достъпа • За ремонт • Панел

Страница на обявата

Агенция

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ град Плевен Плевен ул.'Цар Борис III' 3 офис 5

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: