Брокер
Обща информация
Допълнителна информация
456919 Давам под наем 3-СТАЕН апартамент обзаведен във винтидж стил в центъра на града. Намира се на ул. Антим I, съвсем близо до пл. Възраждане, сградата не СДВР, бул. Александър Стамболийски и др. На 10 минути от метростанция Сердика и топ центъра на града и в същото време близо до Медицинска академия и пл. Македония.
Имотът е самостоятелен етаж от къща с малка градина за общо ползване.
Състои се от хол с трапезария и кухненски бокс, две спални и баня с тоалетна. Отоплява се на ток - конвектори и климатик, има работеща камина на дърва. При обзавеждането е запазен духа на имота с гредите на тавана и мебели в ретро стил.
Сградата няма асансьор; Отдава се под наем обзаведен; ОТОПЛЕНИЕ: конвекторни радиатори; Няма балкон/тераса; Луксозен имот; Без домашни любимци; ВИД СТРОИТЕЛСТВО: тухла; ГОДИНА НА СТРОИТЕЛСТВО: 1950 г. ; ИЗЛОЖЕНИЕ: изток, запад; СПАЛНИ: 2; БАНИ: 1; ДОГРАМА: PVC
________________________________________________________________________________________________
Към потенциалните наемодатели!
Ако отдавате под наем подобен имот или обмисляте да го направите в близко бъдеще, моля свържете се с мен. Имам клиенти със сходен и дори по-висок бюджет, които търсят имот под наем в този район.
Ако се колебаете за размера на наема, мога да дам ориентировъчна цена по телефон или имейл и по-точна цена при оглед на място.
ОГЛЕДЪТ И КОНСУЛТАЦИЯТА СА БЕЗПЛАТНИ.
МОЖЕТЕ СЪЩО ТАКА, ДА ПОДАДЕТЕ БЕЗПЛАТНА ЧАСТНА ОБЯВА ЗА ОТДАВАНЕ ПОД НАЕМ НА ВАШИЯ ИМОТ В MIRELA. BG, БЕЗ БРОКЕР И КОМИСИОНА.