Продава 3-СТАЕН, област Бургас, к.к. Елените ID 83926658

90 000 €Не се начислява ДДС

Агенция

НИА ПРОПЪРТИ ГРУП ЕООДград Бургас ул.Александровска 109 ет.1,гр.София
Посетена 4 пътиПубликувана в 12:11 на 07 Август 2026

Обща информация

Квадратура115 m2
Етаж5-ти

Допълнителна информация

Референтен номер: 4615.

Ниа Пропърти Груп предлага за продажба просторен тристаен апартамент в Свети Влас, в комплекс ” Привилидж Форт Нокс” - к. к. Елените.

Апартаментът е с обща площ от 115. 08 кв. м. и се състои от голям хол с кухня, две спални, две бани с тоалетни, коридор и балкон с красива гледка към морето.

Жилището се продава напълно обзаведено и оборудвано с битова техника.

Комплексът предлага два открити басейна, охрана, ресторант, супермаркет, интернет, отлично поддържана и озеленена територия. .

” Privilege Fort” се намира в курортен комплекс Елените.

Годишна такса поддръжка 14/Евро за кв. м.

Елените

Ваканционното селище Елените се намира на южните склонове на Стара планина при срещата ? с Черно море, в област Бургас. С него започва и Южното Черноморие. Отдалечено е: североизточно на 4, 7 км от Свети Влас, на 9, 4 км от курорта Слънчев бряг, и на 47 км от Бургас. Разположено е в живописен залив, с уникална природа, съчетание между море и планина. Строителството на ваканционното селище започва през 1985 г. В комплекса са изградени множество двуетажни и триетажни къщи, луксозни еднофамилни бунгала и вили, оградени от зеленина, както и хотели и апартаментни комплекси. Курортът има собствен плаж, няколко луксозни ресторанта, спортни игрища, тенис кортове , база за водни спортов и няколко 5 звездни комплекса, което го прави предпочитан курорт от по- платежоспособни туристи.

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

НИА ПРОПЪРТИ ГРУП ЕООДград Бургас ул.Александровска 109 ет.1,гр.София

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: