![Продава 1-стаен, област Пазарджик, гр. Велинград • 44 800 EUR • ID 86316122 — holmes.bg - [2] - holmes.bg Продава 1-стаен, област Пазарджик, гр. Велинград • 44 800 EUR • ID 86316122 — holmes.bg - [2]](http://imotstatic4.focus.bg/imot/photosimotbg/1/874/big/1a175310004554874_Fe.jpg)
17
Увеличи
Продава 1-стаен област Пазарджик, гр. ВелинградID: 86316122
Виж на картата
44 800 EUR
Не се начислява ДДС
Запиши имота в Бележника
- Квадратура
- 32 m2
- Етаж
- 1-ви
- ТEЦ
- Лок.отопл.
- Особености
- Асансьор / Видео наблюдение / Интернет връзка / Контрол на достъпа / Охрана / С паркинг / Обзаведен / Тухла, 86316122
Допълнителна информация:
АRCO REAL ESTATE продава ексклузивно Студио 5А ситуирано на 1-ви жилищен етаж в ХОТЕЛ АЛЕГРА гр. Велинград - СПА столицата на Балканите. Обща площ от 31, 56 м2, ЗП - 28, 78 м2, Об. ч. - 2, 78 м2.
Разпределение: входно антре, стая със спалня и разтегателен диван, баня с тоалетна. Напълно обзаведено, оборудвано и уютно.
Състояние - отлично: подове: ламиниран паркет, теракот, стени: латекс и тапет. Дограма - PVC. Отопление - локално парно. Изложение - Юг. Топло и светло студио с прекрасна гледка към двора и басейна.
В имота има монтирани индивидуални : водомер и електромер.
Подходящ е за постоянно и ваканционно ползване( годишна такса - 10 ев/кв. м) както и за отдаване на туристи.
Инвестиция с гарантирана доходност, осигуряваща отлична възвръщаемост !
В момента има действащ договор за менажиране, който новият собственик може да запази и да получава наем от първият месец във владение.
Хотелът предлага управление на имотите. При сключване на договор за управление, годишна такса не се дължи. Собственика и семейството му имат право на ползване 10 дни в годината с предварителна резервация.
Тризвездният хотел Алегра разполага с 9 двойни стаи, 16 студия, 6 двустайни апартамента и 2 тристайни апартамента. Всяко помещение е оборудвано с цифрова телевизия, мини бар, WIFI. Зоната за релакс завладява с неповторимата си атмосфера и е идеално място отдих и бягство от грижите. На разположение на гостите са вътрешен и външен басейни, външно и вътрешно джакузи, шезлонги, сауна, парна баня, зона за релакс. Външен и вътрешен детски кът, безплатен паркинг.
Отлични условия за балнео и климатолечение, ваканция и възможности за развлечения: отмора сред природата, еко и планински туризъм, познавателни и културно-исторически турове и др. Ресторантът предлага разнообразна и първокласна храна, перфектно обслужване и приятна атмосфера.
СПА курортът е разположен в Чепинската котловина в Западните Родопи. Сгушен между хълмовете градът предлага на своите гости тишина и уют. Във Велинград са съсредоточени едни от най-богатите в България хидротермални находища (80 на брой минерални извори). Градът и околностите се радват на мек климат и прекрасната природа, множество санаториуми за рехабилитация на различни заболявани, модерни СПА центрове и хотели, екзотични СПА и уелнес процедури, живописни места за почивка.
Най-близкото летище е международно летище Пловдив, на 108 км от хотела. Алегра СПА хотел се намира на 2, 8 километра от парк Клептуза. Историческият музей на Велинград е на 3, 6 км от хотел Алегра , пещерата Снежанка е на 43 км.
За да си запишете час за оглед се обадете на посоченият телефон. Агенцията работи по изискванията на БДС EN 15733. Предлагаме съдействие за ипотечно кредитиране и изготвяне на пазарна оценка на имота.
Контакти - Дора Недина, Телефон за връзка и Вайбър: 0896 733 915 , 0895770242
Имейл: dora. nedina@arcoreal.bg
Оферта 105114
Страница на обявата:
Сподели обявата: