Продава 3-СТАЕН, град София, Овча купел ID 86695905

268 030 €524 221.11 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

СТОУНХАРД ПРЕМИЪР   СОФИЯ  , град София
СТОУНХАРД ПРЕМИЪР СОФИЯ град София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7(офис сграда Realtons Place)

Брокер

СтоунхардЛичен телефон: 0889 007 010
Посетена 1 пътиПубликувана в 18:00 на 27 Февруари 2026

Обща информация

Квадратура105 m2
Етаж8-ми
ГАЗДА
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

Референтен номер: SOF 137901

Представяме Ви за продажба тристаен апартамент в Сграда 3 от комплекс в старата част на кв. Овча купел, близо до бул. Цар Борис III.
Той се състои от три жилищни и една административна сграда, като две от трите сгради вече са завършени и с АКТ 16, а сграда 3 има акт 14 (завършен груб строеж).
Апартаментът е на осми етаж от общо девет и е със следното разпределение: антре, хол с кухненска част, спалня, втора спалня, баня с тоалетна, втора баня с тоалетна и две тераси. Изложение: югоизток-северозапад.
Комплексът се изгражда от строителна компания която е на пазара от 30 години и има над 80 завършени сгради.
Разположен е само на 6 км от центъра на града и на 500 метра от Околовръстен път, което осигурява отлична комбинация между спокойна градска среда и бърз достъп до основни пътни артерии.
Локацията е изключително удобна комплексът граничи с р. Владайска, а околните сгради са разположени на значително разстояние, гарантирайки простор, светлина и комфорт за живущите. В района се предвижда изграждане на крайбрежни пешеходни и велосипедни алеи, създаващи допълнителни възможности за разходки, спорт и отдих.

Комплексът се състои от четири самостоятелни сгради, три от които са жилищни и проектирани с мисъл за максимален комфорт на обитателите, а четвъртата сграда е проектирана като модерен център за релакс и социални дейности, включващ СПА център, фитнес и ресторант. Сградата е с два надземни и един подземен етаж, представлява самостоятелен юридически обект и разполага с отделен достъп и собствени паркоместа.
Всяка жилищна сграда разполага с по два асансьора марка Orona, монтирани от Uniken, с топла връзка до сутеренните нива.
Всички сгради са газифицирани, като са предвидени и изводи за климатизация. Осигурени са собствен трафопост и канализация, които гарантират надеждна инфраструктура.

Проектът е създаден с визия за съвременно градско обитаване съчетавайки модерна . ..

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: SOF 137901
Тел: +359 889 007 010
Моб: +359 877 777 888 (WhatsApp, Viber, SMS)
Отговорен брокер:Стоунхард ПРЕМИЪР

Особености

Асансьор • Тухла

Страница на обявата

Агенция

СТОУНХАРД ПРЕМИЪР   СОФИЯ  , град София
СТОУНХАРД ПРЕМИЪР СОФИЯ град София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7(офис сграда Realtons Place)

Брокер

СтоунхардЛичен телефон: 0889 007 010

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: