Продава 3-СТАЕН, град София, Овча купел ID 89701585

399 900 €782 136.42 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ДЖИ ПРОПЪРТИ ООД, град София
ДЖИ ПРОПЪРТИ ООДград София ул. Баткун 14
Посетена 2 пътиПубликувана в 14:15 на 30 Март 2026

Обща информация

Квадратура151 m2
Етаж9-ти

Допълнителна информация

Предлагаме за продажба прекрасен тристаен апартамент с възможност да се преустрои в 4стаен. Нова сграда с Акт 16 от 2024г. на бул. Цар Борис III 166. Жилището се намира на 9-ти етаж, към него има възможност да се закупят две подземни паркоместа за цена по 35 000 Евро за всяко.
Апартаментът е със следното разпределение: просторен хол, отделна кухня, две спални, баня с тоалетна, възможност за изграждане на втора баня с тоалетна към едната спалня. Просторни тераси, които обикалят целия апартамент и разкриват впечатляващи панорамни гледки към Витоша, с усещане за истински градски лукс и спокойствие.

Към имота има прилежащо мазе включено в цената.
Изложение юг/изток, което осигурява изобилие от естествена светлина през целия ден.
Локацията е изключително комуникативна в непосредствена близост до спирки на градски транспорт, хранителни магазини, заведения и всички необходими удобства за съвременния начин на живот.

За огледи и повече информация: +359884644222, +359876555179

Особености

Асансьор • С гараж • С паркинг • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Охрана • Саниран • В затворен комплекс • За ремонт • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ДЖИ ПРОПЪРТИ ООД, град София
ДЖИ ПРОПЪРТИ ООДград София ул. Баткун 14

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: