Продава КЪЩА, област Хасково, с. Брястово ID 93496661

1 300 000 €2 542 579 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

АРИЕЛ КОНСУЛТград София ж.к.Гоце Делчев , бл. 2
Посетена 51 пътиПубликувана в 09:37 на 04 Август 2025

Обща информация

Квадратура1012 m2
Етаж2-ри

Допълнителна информация

Представяме разкошно имение в район с топла минерална вода в близост до бъдещо голф игрище.
Разположението е сред широколистен горски масив, на 500м. надморска височина, в полите на Източни Родопи. Град Хасково е на 26 км. , а в близост се намира село Минерални бани един от най-добрите балнеоложки курорти.
Параметри:
площ на парцела - 4, 738 Дка;
РЗП на къща и ресторант - 1012. 39 кв. м;
РЗП бюфет и басейн/изба - 584. 36 кв. м.
Разпределение:
подземното ниво - СПА център;
първо ниво с площ от 397 кв. м - голяма зала с кухня и два санитарни възела;
второ ниво с площ от 362 кв. м - шест стаи със санитарни възли;
трето ниво от 84 кв. м - апартамент с една спалня;
последното ниво - техническо помещение.
Поради голямата денивелация на терена сградата е решена на пет различни нива. Входното фоайе разполага с рецепция и осигурява подход към ресторанта на кота -2. 40 и жилищната част на кота +1. 60. Ресторантът е с капацитет 50 места, като от него е осигурен излаз към покрита панорамна тераса, която е ориентирана към двора, басейна, бюфета и изкуствено създадено езеро. Кухнята е оборудвана, разполага с отделен склад с фризери и хладилници, а миялното помещение е самостоятелно обособено с връзка към залата на ресторанта и кухнята.
Жилищната част се състои от 5 двойни стаи с южно изложение, всяка от които е със санитарен възел и тераса, както и две просторни студиа с панорамни тераси. Всяко от студиата е със санитарен възел и малък бокс.
Дворът е с ландшафтен дизайн, озеленен с различни видове екзотична растителност и разполага с езеро с водни лилии и декоративни рибки. Край басейна има летен бар и зони за отдих със смайваща дъха панорама. Под терасата на бара на площ от 310 кв. м е разположена винарска изба. Оградата на имота е масивна, облицована с ивайловградски гнайс.
Климатът се характеризира с мека зима, топло лято и продължителна есен, което благоприятства развитието на туризма през всички сезони. Районът е подходящ за ловуване, известен е с плодородните си лозови масиви, качествени сортове грозде и хубаво вино, а минералната вода е най-ценното природно богатство - уникална по своя химичен състав и свойства, 57 градуса по Целзий.
Имотът разкрива прекрасна панорамна гледка на към Тракийската низина. В селото има две конни бази за любителите на конната езда, предстои изграждане на голф игрище.
За повече информация: 0888 532 873 Елена Виденова

Особености

Тухла

Страница на обявата

Агенция

АРИЕЛ КОНСУЛТград София ж.к.Гоце Делчев , бл. 2

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: