Обща информация
Допълнителна информация
ЕРА ВИВА СОФИЯ предлага за продажба слънчев тристаен апартамент в кв. Овча купел, в новострояща се сграда с АКТ 14. Жилището е просторно, с южно изложение и отлична локация. Състои се от две спални, дневна с кухня и трапезария, баня с тоалетна, склад и голяма тераса. Апартаментът е мансарден с леки скосявания, но изключително светъл, уютен и разположен на 4-ти етаж.
Сградата е пред Акт 15 и с предстоящо завършване до пролетта на 2026 г. Построена е по всички стандарти за хидро- и топлоизолация, с качествена дограма и мазилки, осигуряващи комфорт и сигурност на бъдещите собственици. Комплексът предлага контрол на достъпа, видеонаблюдение, зелени пространства за отдих и удобства, които създават усещане за природна хармония и спокойствие.
Локацията е изключително удобна Метростанция Овча купел 1 се намира на 600 метра, което гарантира бързо придвижване до центъра на София. В района има супермаркети, заведения, училища, паркове и разнообразни услуги. Впечатляващата гледка към планина Витоша е истински лукс от прозореца или от двора, тя винаги напомня за близостта до природата и предлага спокойствие и визуална наслада през всички сезони.
Оферта 1503084





