Продава 4-стаен, Град Перник, Ладовица, 94496475

157 954 €308 931.17 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

АКСЕНТ КОНСУЛТ, град Перник
АКСЕНТ КОНСУЛТград Перник ул. Райко Даскалов 1, Бизнес център Перник, офис 1А

Брокер

НаталияЛичен телефон: 0895505584
Посетена 3 пътиПубликувана в 14:44 на 06 Август 2025

Обща информация

Квадратура144 m2
Етаж6-ти
ГАЗДА

Допълнителна информация

✅ 4-стайния апартамент, който предлагаме се състои от коридор, 3 спални, кухня, трапезария и хол, 2 санитарни помещения, мокро помещение, голяма тераса с южно изложение, със ЗП-114. 06m² , РЗП-138. 34m² , мазе-5. 78m² .
Цена на инвеститор-157 954

В съседство прадлагаме в продажба още един 4-стаен апаратамент.

🎯 Имаме удоволствието да представим на вашето внимание, апартаменти с гаражи за продажба в новострояща се жилищна сграда в кв. Ладовица в гр. Перник.
Жилищната сграда е проектирана на 6 етажа, с два входа, състояща се от общо 52 апартамента двустайни и тристайни, мазета, подземни и надземни гаражи-единични и двойни, помещения за велосипеди и за детски колички.

Общите части са с модерно, луксозно изпълнение и създават усещане за комфорт и лукс.
Отоплението на сградата е с газ.

➡ ️ Сградата на вход А към момента е с Акт 16
➡ ️ Строежът на вход Б започна през м. Юни 2023, очакван срок за Акт-16 Юни 2025г. Към момента е на 63% степен на завършеност

✅ Районът е обособен като жилищен с преобладаващо ново строителство. В непосредствена близост е до магазини Фантастико и Кауфланд.
Инвеститорът е и строител, с дългогодишен опит в сферата на строителството. Дружеството е специализирано в комплексно изграждане на жилищни, обществени и индустриални сгради и прилежаща инфраструктура. Разполага с добре подготвени технически кадри, строителна техника и механизация, с които обхваща пълния цикъл на строителство на сгради и съоръжения от проектирането до изграждането.

⚠ ️ Предлагаме имотите за продажба на цени на инвеститора, който предлага изключително изгодна за купувача схема на разсрочено плащане:
20% при подписване на предварителния договор;
40% при издаване на Акт 14;
40% при издаване на Акт 16.

Как можем да ви съдействаме за финансиране, покупка, ремонт и други, вижте в секцията ни Услуги тук 👉 https://aksent.bg/services/

За огледи, контакт, заявка за огледи, можете да видите тук 👉 https://aksent.bg/property/bsl-novo-stroitelstvo-apartamenti-garazi-ladovica/

☎ ️ 0895 505 584

Особености

В строеж • Асансьор • С гараж • Интернет връзка • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Тухла

Страница на обявата

Агенция

АКСЕНТ КОНСУЛТ, град Перник
АКСЕНТ КОНСУЛТград Перник ул. Райко Даскалов 1, Бизнес център Перник, офис 1А

Брокер

НаталияЛичен телефон: 0895505584

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: