![Продава 1-стаен, област Бургас, к.к. Слънчев бряг • 48 500 EUR • ID 95255826 — holmes.bg - [2] - holmes.bg Продава 1-стаен, област Бургас, к.к. Слънчев бряг • 48 500 EUR • ID 95255826 — holmes.bg - [2]](http://imotstatic3.focus.bg/imot/photosimotbg/1/788/big/1a174889281926788_fH.jpg)
15
Увеличи
Продава 1-стаен област Бургас, к.к. Слънчев брягID: 95255826
Виж на картата
48 500 EUR
Не се начислява ДДС
Запиши имота в Бележника
- Квадратура
- 40 m2
- Етаж
- 3-ти
- Особености
- Тухла, 95255826
Допълнителна информация:
ID 33860782Цена: 48 500 евро.
Местоположение: Слънчев бряг
Стаи: 1
Обща площ: 40 кв. м.
Етаж: 3
Такса поддръжка: 13, 5 евро на кв. м. /годишно
Етап на строителство: Акт 16, електричество за домакинството
Схема на плащане:
2000 евро депозит,
100% при подписване на документа за собственост.
Апартаментът е разпределен на: входно антре, стая с кухненски бокс и кът за сядане, баня с душ и тераса. Апартаментът е оборудван с уреди и мебели - хладилник, печка, климатик, бойлер за затопляне на вода.
Комплекс Форт Нокс Несебър е първият уникален проект от предприемача, построил Orchid Fort Garden и Holiday Fort Club в Слънчев бряг. Само на територията на Форт Нокс Несебър има 25 сгради, малки, уютни, 4-етажни и проектирани така, че гостите и собствениците да се чувстват комфортно да живеят там. Зелената площ на Форт Нокс Несебър е около 15 000 кв. м. Комплексът предлага на своите гости следните услуги. Ресторант с бар, 5 басейна за възрастни, 1 детски басейн, детски площадки на открито, фитнес на открито, спа услуги и сауна, просторна зона пред басейна с шезлонги, обмяна на валута, магазин за хранителни стоки, магазин за сувенири и плажни аксесоари, тенис корт и футболно игрище, както и офис и рецепция. Комплексът разполага с голям брой безплатни паркоместа. Самият комплекс е на достъпно място, до главния път Бургас-Варна. Плажът е на спокойни 15-20 минути пеша, предприемачът е предвидил и надлез, за да можете безопасно да пресечете пътя, който води към морето. Един от най-добрите аквапаркове, Action Aquapark, е на 100 метра от комплекса, както и картинг писта на разстояние само 700 метра. Най-близкият супермаркет ' MM' е на 300 метра.
Разстояние до летище Бургас - 35 км.
Разстояние до летище Варна - 100 км.
Страница на обявата:
Сподели обявата: