Продава 2-СТАЕН, област Бургас, гр. Созопол ID 95724141

152 064 €297 411.33 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

СТОУНХАРД ПРЕМИЪР   В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, град София
СТОУНХАРД ПРЕМИЪР В СТРАНАТА И ЧУЖБИНАград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7(офис сграда Realtons Place)

Брокер

СтоунхардЛичен телефон: 0889 007 010
Посетена 42 пътиПубликувана в 12:00 на 20 Март 2026

Обща информация

Квадратура69 m2
Етаж2-ри
ГАЗНЕ
ТEЦНЕ

Допълнителна информация

Stonehard PREMIER: www.stonehardpremier.bg
Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: LXH-138852

Получен Акт 16.

Представяме за продажба двустаен апартамент, в нов комплекс на 170 метра от плаж Каваци и на 3 км от Созопол.

БЕЗ КОМИСИОНА!

Имотът е с обща площ от 69, 12 кв. м, разположен на 2-ри етаж с гледка към морето. Предлага се в степен на завършеност ' до ключ' , обзаведен.

Сградата е на 4-ри етажа с асансьор и 23 броя апартаменти.

Технически характеристики:
тухли - Wienerberger;
мазилка - Baumit;
подова настилка стълбище - гранит;
дограма Kommerling.

На територията е предвиден басейн със зона за шезлонги и красиво озеленяване.

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант ще Ви съдейства с всички необходими подробности и ще уговори удобно за Вас време.

Търсите подходящия за Вас имот?

Не се колебайте да се свържете с нас и да ни разкажете за Вашите нужди и предпочитания. Нашият екип ще проведе задълбочено проучване на пазара, за да Ви предложи имоти, които точно отговарят на Вашите критерии. Разполагаме с изключително портфолио от висококачествени и ексклузивни жилища, които са достъпни само за нашите клиенти. За да сте първите, които ще получите информация за тях свържете се с нас.

Допълнителни услуги

Като ценен клиент на нашата компания, Вие ще имате привилегията да ползвате напълно безплатно услугите на нашия опитен юридически екип. В допълнение, предлагаме комплексни решения, включващи имуществена застраховка, безплатна финансова консултация, както и изгодни условия за финансиране. Нашите услуги се разпростират и в сферата на препродажбата, отдаването под наем и управлението на имоти. Осигуряваме висококачествени ремонтни . ..

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: LXH-138852
Тел: +359 889 007 010
Моб: +359 877 777 888 (WhatsApp, Viber, SMS)
Отговорен брокер:Стоунхард ПРЕМИЪР
Без комисиона от купувача

Особености

Асансьор • Обзаведен • Тухла

Страница на обявата

Агенция

СТОУНХАРД ПРЕМИЪР   В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, град София
СТОУНХАРД ПРЕМИЪР В СТРАНАТА И ЧУЖБИНАград София бул. 'Черни връх' 51-Г, етаж 7(офис сграда Realtons Place)

Брокер

СтоунхардЛичен телефон: 0889 007 010

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: