Продава 3-СТАЕН, град Варна, Кайсиева градина ID 96441506

161 216 €315 311.09 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

ЕРА ВИВА, град Варна
ЕРА ВИВАград Варна кв. Левски, ул. 'Димитър Икономов' 17
Посетена 70 пътиПубликувана в 09:16 на 28 Октомври 2025

Обща информация

Квадратура120 m2
Етаж6-ти
ТEЦДА

Допълнителна информация

ЕРА Вива продава тристаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Кайсиева Градина, гр. Варна. Имотът е със застроена площ от 99. 75 кв. м. /119. 42 кв. м. с общите части/ и е разположен на десети от общо дванадесет етажа. Състои се от входно антре /9. 1 кв. м. /, просторна и слънчева дневна с кухня и трапезария /34 кв. м. /, две спални /13. 3 и 13. 5 кв. м. /, баня с тоалетна /5. 15 кв. м. /, килер /2. 2 кв. м. /, отделна тоалетна /2. 15 кв. м. / и два балкона /3. 9 кв. м. /. Жилището ще бъде издадено по БДС - на шпакловка и замазка, с поставена ПВЦ дограма и блиндирана входна врата.

Нова и модерна сграда с качествено изпълнение и съвременна фасада. REHAU дограма с троен стъклопакет, асансьори Schindler, стилни общи части с гранит и стъклени парапети. Възможност за закупуване на външно или подземно паркомясто. Предлагат се двустайни и тристайни апартаменти с възможност за обединение.

Отлична локация. Район с много добре изградена инфраструктура. На 200 м от магазин Алати и бул. 3-ти март . В близост до множество главни пътни артерии и спирки на градския транспорт.

Оферта 1009497

Особености

Асансьор • Тухла

Страница на обявата

Агенция

ЕРА ВИВА, град Варна
ЕРА ВИВАград Варна кв. Левски, ул. 'Димитър Икономов' 17

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: