Продава 2-СТАЕН, град Варна, м-т Ален мак ID 97475042

135 000 €264 037.05 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

АВЕНЮ ЕСТЕЙТ ЕООД, град Варна
АВЕНЮ ЕСТЕЙТ ЕООДград Варна ул.Петко Каравелов 9А
Посетена 6 пътиПубликувана в 17:38 на 08 Октомври 2025

Обща информация

Квадратура68 m2
Етаж3-ти

Допълнителна информация

Продава се двустаен апартамент с морска панорама в затворен комплекс пляж Кабакум, Варна

Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент с площ от 68 кв. м, разположен на трети етаж в затворен комплекс в близост до плаж Кабакум, град Варна.

Жилището се състои от:

просторна дневна с кухненски бокс,

спалня,

баня с тоалетна,

тераса с прекрасна панорамна гледка към морето.

Към апартамента има прилежащо избено помещение с площ от 2 кв. м. Имотът се продава с цялото налично обзавеждане и е готов за нанасяне.

Комплексът е с ограничен достъп и предлага отлични удобства за живеене и отдих басейн, добре поддържани общи части и озеленяване.

Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с висока възвръщаемост чрез отдаване под наем. Отлична локация на пешеходно разстояние до плажа, в спокоен и зелен район.

Особености

Асансьор • Интернет връзка • Обзаведен • Видео наблюдение • Контрол на достъпа • Охрана • В затворен комплекс • Тухла

Страница на обявата

Агенция

АВЕНЮ ЕСТЕЙТ ЕООД, град Варна
АВЕНЮ ЕСТЕЙТ ЕООДград Варна ул.Петко Каравелов 9А

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: