Обща информация
Допълнителна информация
Celeste Property Ви представя стилен двустаен апартамент, разположен в един от най-търсените и зелени райони на София ж. к. Банишора.
Жилище, което съчетава спокойствието на природата с удобствата на града идеално както за лично ползване, така и като сигурна инвестиция.
Напълно обзаведен и оборудван готов да Ви посрещне без допълнителни разходи
Сграда пред Акт 16 (2026 г. )
Разпределение: просторно входно антре, дневна с кухненски бокс и трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса
Площ:
ЗП: 53 кв. м
РЗП: 45 кв. м
Етаж: 3 от 15 | асансьор
Имотът е разположен на пешеходно разстояние от Централна гара и метростанция, в нов затворен комплекс с Акт 16, проектиран с внимание към сигурността и комфорта на живущите.
Сградата впечатлява с луксозно изпълнени общи части, контролиран достъп, видеонаблюдение и жива охрана, а изграденият подлез с директна връзка към метрото осигурява бързо и удобно придвижване до всяка точка на София без компромис с времето и удобството.
Реф. номер: 11-590.






