Продава ПАРЦЕЛ, област Добрич, гр. Шабла ID 99181696

590 000 €1 153 939.70 лв.Цената е с включено ДДС

Агенция

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС , град София
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС град София кв. Лозенец, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7

Брокер

Калин Личен телефон: 0882 817 467
Посетена 92 пътиПубликувана в 13:05 на 01 Септември 2025

Обща информация

Квадратура8465 m2
РегулацияНЕ
ТокНЕ
ВодаНЕ

Допълнителна информация

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 467 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: Vna 86792.

Отговорен брокер: Калин Чернев

Имаме удоволствието да представим за продажба голям парцел за инвестиция с лице на асфалтиран път и отлична локация на 200 м от плажа на Шабла, до хотел Нави .

Имотът е подходящ за строеж на:
Хотел до 3 етажа с малки постройки около басейн - кафе, ресторант.
Бунгала - около 50 бунгала с басейн, ресторант, кафене.
Къщи - различни по площ и архитектура, около 10-12 броя.
Балнеолечебен център, като се използва наличието на минерална вода в имота.

Парцелът е с площ 8465 кв. м. и има следните параметри на застрояване според новия устройствен план:
Плътност - 30%
КИНТ - 1
Кота корниз - 10 м

Минералният източник в парцела е с висок дебит, температура на водата - 40 C и редица ползи за здравето - за лечение на кожни заболявания, облекчава ставни и мускулни болки, подпомагане на релаксацията и намаляване на стресa.

Районът е известен с приятния си климат и естествена среда, което го прави желано място както за местните жители, така и за туристите. Парцелът има отличен инвестиционен потенциал, в близост до плажа и основни удобства. Обадете ни се за повече информация и организиране на оглед.

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време. За целта, свържете се с отговорния за офертата брокер и му кажете кога бихте искали да направите оглед.

Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
. ..

Страница на обявата

Агенция

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС , град София
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС град София кв. Лозенец, ул. Златен рог 22, ет. 4, офис 7

Брокер

Калин Личен телефон: 0882 817 467

Споделяне

Преглeд на обявите по населени места: